BİRLİKTE NELER YAPABİLİRİZ?


Özel Pİlates ve BArFIT Derslerİ

Kendi evinin konforunda, veya benim ev stüdyomda birebir ders yapalım. Tamamen ihtiyaçlarına göre hazırlanmış, evinde var olan eşyalar veya benim getireceğim prop’larla 50 dakika çalışıyoruz. Pilates sıkılaşmak ve kuvvetli bir bedene sahip olmak için akıllı bir egzersiz metodu olmanın yanı sıra sırt, bel, boyun ağrılarını ortadan kaldırmak için kalbi yormadan, aşırı terlemeden, omurga sağlığını öne çıkartır.

Barfit nedir?

Bale ve Pilates egzersizlerini kullanarak hazırlanan bu derste özellikle bacak ve kalça kasları üzerine odaklanıyor, alt vücudu sıkılaştırıp inceltirken üst vücut ve core kaslarını kuvvetlendiriyoruz. Barfit derslerini sadece bir sandalye ve Pilates derslerinde kullandığımız ufak ekipmanlar ile yapıyoruz.

Grup Pİlates ve Barfit derslerİ

Esnemek, kuvvet kazanmak, sıkılaşmak, kendini çok daha sağlıklı, zinde ve formda hissetmek istiyorsan 2-3 arkadaşını kap ve birlikte Pilates yapalım. Arkadaşlarla yapılan spor her zaman daha motive edici olduğundan, özel dersten daha verimli olabiliyor, ekonomik olması da cabası. Sağlıklı hayata adım atarken yanında bir partnerin olması, senin hedeflerine çok daha hızlı ulaşmanı sağlayabilir. Detaylı bilgi için info@okadarbasit.com adresine mail atarak benimle iletişime geç.


Kurumsal Pİlates derslerİ

İşten önce veya sonra spora gitmek senin için mümkün değilse ofisine hoca gelebileceğini hiç düşündün mü? Şirketinin herhangi bir toplantı odasını grup Pilates dersleri için kullanabilirsin. Gün ortasında kendin için ayıracağın 50 dakika, günün devamını daha zinde ve verimli geçirmen için tek ihtiyacın olan şey. Detaylı bilgi için info@okadarbasit.com adresine mail atarak benimle iletişime geç.


Market Alışverİşİ ve Meal Prep

Yemek yapmak gözünde büyüyorsa, sağlıklı beslendiğini düşünmene rağmen iş veya sosyal hayat temposunun içerisinde düzenin bozuluyorsa, ya da işten eve gelip boş buzdolabına baktığında moralin bozuluyor ve dışarıdan yemek sipariş ediyorsan Meal Prep yapmayı öğrenmenin vakti geldi. Bu hizmetimde haftalık rutinin üzerinden geçip nerelerde eksikler olduğunu ortaya çıkaracağız, önceden hazırlayacağın kolay tarifleri seçip bunları rutin beslenme programına ekleyeceğiz, bütçeni zorlamadan, mutfağında var olan ürünlere eklemeler yapıp menü planlayacağız ve market alışverişi yaparken dikkat edeceğin kuralların üzerinden geçeceğiz.

Konuk Yazar

Markanız, online platformunuz veya derginiz için egzersiz, sağlıklı yaşam ve beslenme üzerine makaleler yazabilir, röportajlar yapabilirim. Yazı portfolyomu görmek için mesaj atmanız yeterli. 

 

Marka İş Bİrlİklerİ

Eğer markanızla aynı değerleri paylaşıyorsak birlikte çalışabiliriz. İş birlik yapacağım yiyecek ürünlerin katkı maddesiz, doğal, diyet olmayan ürünler olmaları ve sağlıklı koşullarda üretilmiş olmaları gerekir.

 

Ad-Soyad *
Ad-Soyad