BİRLİKTE NELER YAPABİLİRİZ?


Özel Pİlates Derslerİ

Kendi evinizin konforunda, veya benim ev stüdyomda birebir mat Pilates dersleri. Tamamen ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmış, evinizde var olan eşyalarla veya benim getireceğim prop’larla 55 dakika çalışıyoruz. Pilates sıkılaşmak ve kuvvetli bir bedene sahip olmak için akıllı bir egzersiz metodu olmanın yanı sıra sırt, bel, boyun ağrılarını ortadan kaldırmak için kalbi yormadan, aşırı terlemeden, omurga sağlığını öne çıkartır.

 

Özel Barre Derslerİ

Bale ve Pilates egzersizlerini kullanarak hazırlanan bu derste özellikle bacak ve kalça kasları üzerine odaklanıyor, alt vücudu sıkılaştırıp inceltirken üst vücut ve core kaslarını kuvvetlendiriyoruz. Barre derslerini sadece bir sandalye ve Pilates derslerinde kullandığımız ufak ekipmanlar ile yapıyoruz.

Spor arkadaşlarla daha eğlenceli! Arkadaşlarınızla maksimum 4 kişilik bir grup oluşturun, Pilates ve Barre derslerini beraber yapalım.

 

Mutfak Alışverİşİ

Buzdolabınızı ve kilerinizi baştan yaratıyoruz. Mutfağınızı birlikte talan ediyoruz, sağlıksız yiyeceklerden kurtulup yerlerine sağlıklı yiyecekler koyuyoruz. Birlikte alışverişe çıkıp markette, pazarda, manavda, kasapta doğru seçimler yapmayı öğreneceksiniz. Evinizde sağlıklı yiyecekler olunca, sağlıklı beslenmenin ne kadar kolay olduğunu kısa zamanda fark edeceksiniz. 

 

Sosyal Medya İçİn Temel Fotoğraf Derslerİ

Blog veya Instagram hesaplarına yönelik hazırlanmış bu programda, dikkat çekici, dijital mecrada göze çarpan ve temel fotoğraf prensiplerini içeren kareler çekmek için gerekli teknikler öğreniyoruz. Dersler hem profesyonel makine hem akıllı telefonla fotoğraf çekenlere göre detaylandırılır.

 

Konuk Yazar

Markanız, online platformunuz veya derginiz için egzersiz, sağlıklı yaşam ve beslenme üzerine makaleler yazabilir, röportajlar yapabilirim. Yazı portfolyomu görmek için mesaj atmanız yeterli. 

 

Marka İş Bİrlİklerİ

Eğer markanızla aynı değerleri paylaşıyorsak birlikte çalışabiliriz. İş birlik yapacağım yiyecek ürünlerin katkı maddesiz, doğal, diyet olmayan ürünler olmaları ve sağlıklı koşullarda üretilmiş olmaları gerekir.

 

Ad-Soyad *
Ad-Soyad